O NASHouse of Care & Design & Events to firma, która z ogromną pasją i zaangażowaniem wprowadzi Cię w świat czystości, harmonii i pięknego designu w Twoim własnym domu. Naszą misją jest, aby produkty, którymi się otaczamy były ściśle związane z dbaniem o higienę i zdrowie, ekologią, nowoczesną technologią, minimalnym i funkcjonalnym designem oraz wysoką jakością.
Jesteśmy jedynymi w Polsce dystrybutorami odkurzaczy Vorwerk Kobold oraz specjalistycznych materacy Sovtema, dzięki którym Twój dom stanie się miejscem wolnym od brudu, kurzu, bezpiecznym dla Twojego zdrowia i Twoich bliskich.
Dzięki produktom HCDE notatnik już nigdy nie będzie tylko notatnikiem, a planowanie stanie się przyjemne.
Marka CIDESIGN pozwoli nacieszyć oko, dzięki pięknym plakatom.
Cari’Land wprowadzi Cię w świat pełen pięknych i funkcjonalnych mebli, tworzonych specjalnie dla Ciebie.
Dodatkowo, oferujemy także usługi serwisowe wiodących marek odkurzaczy. 
NASZ ZESPÓŁ
Jesteśmy niewielką grupą młodych ludzi, których aspiracją jest, aby pomóc Ci w prowadzeniu domu, dbaniu o zdrowie, higienę oraz środowisko. Lubimy otaczać się nowoczesnymi technologiami, które są nie tylko funkcjonalne i ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, ale również prezentują ciekawy i nieprzeciętny design z naciskiem na minimalizm i prostotę. Jeśli twoje aspiracje są podobne, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach - odwiedź nas w naszym showroomie lub napisz do nas. Z chęcią podzielimy się zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem.


House of Care & Design & Events 
Blog created by Cari'Land

  • Share: