PROJEKT DĘBOWY JELCZ | Prace remontowo-budowlane rozpoczęte!

By House.of.Design Cari_Land - 16:51

Od bardzo długiego czasu zajmowałam się przebudową domu jednorodzinnego w Jelcz-Laskowice, nazwałam ten projekt Dębowy Jelcz (koncepcje projektu kuchni znajdziesz w poprzednich wpisach >>>tutaj<<<). Po wielu zmianach w założeniach tego projektu, dotrwaliśmy do momentu gdzie osłoniliśmy strop aby wykonać antresolę ;) Ucieszył mnie ogromnie widok desek, które pojawiły się w dość regularnych odstępach. Zadecydowaliśmy wspólnie z inwestorami, że pozbywamy się kilku belek, po to aby uzyskać efekt większej przestrzeni.

Poniżej przedstawiam Wam pierwsze koncepcje tego projektu, które miałam okazję wykonywać bardzo dawno ;) Aranżacja ta, tak przypadła do gustu inwestorom, że spotkaliśmy się po kilku latach aby wcielić w życie mój projekt.

W obecnej chwili, na naszej antresoli trwają prace budowlane zw. z projektem lukarny, która ma za zadanie doświetlić przestrzeń antresoli/poddasza użytkowego oraz poprawić ogólny widok elewacji domu, ponieważ przez toporną i prostą kubaturę dobudówki musieliśmy dokonać kilku ważnych wyborów aby przebudowa domu była nie tylko ładna ale i funkcjonalna i estetyczna.
Pracujemy stale nad elewacją która powoli będzie realizowana, musimy dopracować kilka ważnych szczegółów ale do tego tematu z pewnością wrócimy. Na chwilę obecną skupiamy się na budowie lukarny oraz wnętrza biorąc pod uwagę ilość niezbędnej pracy przy projekcie schodów, balustrad oraz instalacji elektrycznej.

WIDOK NA | WYCIĘCIE STROPU / SALON Z WIDOKIEM NA PRZEPIĘKNY OGRÓD

WIDOK NA | KLATKA SCHODOWA + DEKORACYJNA SZYBA
W przyszłym poście, pochwalę się aktualną koncepcją wnętrza w oparciu o wszystkie aktualne zmiany. Do tego czasu zaprojektowaliśmy nową większą kuchnię, aranżację poddasza/antresoli, schody wraz z balustradami, zabudowy komina oraz koncepcje lukarny. Pomagałam również w rozłożeniu układu ścian na antresoli aby wszystko spełniało normy budowlane.

Zapraszam do zaglądania na mój blog, gdzie będą pojawiały się wpisy dotyczące mojej pracy z tym projektem. Macie pytania - piszcie w komentarzach lub prywatnie na maila office@hcde.com.pl
  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze